Lene Hagen
Kunstnerisk- og daglig leder
Produsent og regissør

Lene har vært daglig- og kunstnerisk leder i Nittedal Teater siden 2006.
Hun er utdannet skuespiller på NISS (Nordisk Institutt for Scene og Studio), og har en BA i Kultur og ledelse fra Handelshøyskolen BI.

Lene ble tildelt Nittedal Kommunes kulturpris i 2013


lene@nittedalteater.no
  tlf: 917 90 411

Katrine Vabog
Assisterende daglig leder
Kontor- , økonomi- og driftsansvarlig

Katrine har jobbet i  Nittedal Teater i siden 2011. 
Hun har en BA i Kultur og Ledelse fra Handelshøyskolen BI og et diplomstudium i prosjektledelse kultur fra NISS/Westerdals. 

Tidligere jobbet som inspisient på Det Norske Teatret, Oslo Nye Teater og KHiO. 

 
katrine@nittedalteater.no tlf: 986 42 835

Håvard Hestetun
Salg, booking og prosjektkoordinator

Håvard begynte i Nittedal Teater i 2015. 

Han har en BA i drama og teater fra Høgskulen i Volda. 


havard@nittedalteater.no tlf: 416 36 491

Anette Finnanger
Teknisk ansvarlig

Anette begynte i Nittedal Teater i 2009.
Hun har en BA i Drama og Teater fra Høgskulen i Volda.

 
anette@nittedalteater.no tlf: 900 75 390

Kathrine Granaasen
Fotograf
Prosjektleder

Kathrine begynte i Nittedal Teater i 2015. 

 


kathrine@nittedalteater.no tlf: 951 13 924

Vilde Sævik 
Kunstnerisk assistent

Vilde begynte i Nittedal Teater i 2015
Hun har en BA i Drama og Teater fra Høgskulen i Volda

vilde@nittedalteater.no
  tlf: 913 24 045

Alexander Nakarada
Musikkprodusent
Grafisk

Alexander begynte i Nittedal Teater i 2012.
Han har vunnet pris for "Best Instrumental Album" for albumet "Cinematic" ved The Akademia Music Awards.

 

alexander@nittedalteater.no tlf: 480 91 246

Sander Cohens
Lystekniker
Produksjonsmedarbeider

Sander begynte i Nittedal Teater våren 2015. Han har bakgrunn fra sirkusmiljøet i Oslo.

sander@nittedalteater.no tlf: 477 59 436
Tone Lovisa Djønne
Prosjektleder
Inspisient 

Tone begynte i Nittedal Teater høsten 2015.
Hun har tatt årstudium Teaterproduksjon og skuespillerfag ved Høgskolen i Nord-Trøndelag og tar nå en utdanning innen prosjektledelse kunst og kreativ næring ved Westerdals Oslo Act. 

tone@nittedalteater.no tlf: 452 27 062
Linn Sørvig 
Lager,- innkjøp- og logistikkansvarlig

Linn begynte i Nittedal Teater i 2016
Hun har en BA i Drama og Teater fra Høgskulen i Volda og en Mastergrad i Drama og Teater fra NTNU

linn@nittedalteater.no
  tlf: 481 30 838