Lene Hagen
Kunstnerisk og daglig leder
Produsent og regissør

Lene har vært daglig- og kunstnerisk leder i Nittedal Teater siden 2006.
Hun er utdannet skuespiller på NISS (Nordisk Institutt for Scene og Studio), og har en BA i Kultur og ledelse fra Handelshøyskolen BI.

Lene ble tildelt Nittedal Kommunes kulturpris i 2013


lene@nittedalteater.no
  tlf: 917 90 411

Katrine Vabog
Assisterende daglig leder
Kontor- , økonomi- og driftsansvarlig

Katrine har jobbet i  Nittedal Teater i siden 2011. 
Hun har en BA i Kultur og Ledelse fra Handelshøyskolen BI og et diplomstudium i prosjektledelse kultur fra NISS/Westerdals. 

Tidligere jobbet som inspisient på Det Norske Teatret, Oslo Nye Teater og KHiO. 

 
katrine@nittedalteater.no tlf: 986 42 835

Håvard Hestetun
Salg, booking og prosjektkoordinator

Håvard begynte i Nittedal Teater i 2015. 

Han har en BA i drama og teater fra Høgskulen i Volda. 


havard@nittedalteater.no tlf: 416 36 491

Anette Finnanger
Teknisk ansvarlig, Prosjektansvarlig SmiaCrew
Instruktør

Anette begynte i Nittedal Teater i 2009.
Hun har en BA i Drama og Teater fra Høgskulen i Volda.

 
anette@nittedalteater.no tlf: 900 75 390

Vilde Sævik 
Kunstnerisk assistent
Instruktør

Vilde begynte i Nittedal Teater i 2015
Hun har en BA i Drama og Teater fra Høgskulen i Volda

vilde@nittedalteater.no
  tlf: 913 24 045

Linn Sørvig 
(For tiden i permisjon)

Linn begynte i Nittedal Teater i 2016
Hun har en BA i Drama og Teater fra Høgskulen i Volda og har snart Mastergrad i Drama og Teater fra NTNU

linn@nittedalteater.no
  tlf: 481 30 838
Silje Unhjem Fagerholt
PR- og markedsansvarlig
Driftsassistent

Silje begynte i Nittedal Teater i 2007 
Hun holder på med en BA i Medievitenskap fra UiO

silje.f@live.no
 tlf: 415 06 614
Torbjørn Øvrevik
Kulisseansvarlig, Mentor Ungdom i arbeid
Instruktør


Torbjørn begynte i Nittedal Teater 2015
Han har en Bachelor i Drama og Teater fra Høgskulen i Volda og en Master i Drama- og teaterkommunikasjon.

torbjorn@nittedalteater.no